Srbija Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Srbija Fun » Sport » Tenis » Novosti

Novosti

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Novosti Empty Novosti Sat Apr 10, 2010 3:15 am

Ckomi

Ckomi
Administrator
Administrator

U ovoj temi mozete ubaciti novosti vezane za tenis,naravno novosti moraju da budu tacne.

2Novosti Empty Re: Novosti Sun Apr 11, 2010 4:29 am

Ckomi

Ckomi
Administrator
Administrator

***Jeleni Jankovic lako na startu Carlstona***

Sinoć obavljen žreb, Jelena drugi nosilac, slobodna na startu. Čeka bolju iz duela Galovic - Lepčenko, nijedna nije u top 100.

3Novosti Empty Re: Novosti Mon Apr 12, 2010 6:08 am

Ckomi

Ckomi
Administrator
Administrator

**Čela osvojio titulu u Hjustonu**

Argentinac Huan Ignasio Čela pobedio Sema Kverija u finalu Hjustona 5-7, 6-4, 6-3 ,to mi je peta titula u karijeri.

"Trenutno se osećam fantastično. Nemam reči," rekao je Čela. "Uvek sam govorio da sve dok uživam u takmičenju i dok dobijam ovaj adrenalin iz mečeva, nastaviću da igram sve dok sam zadovoljan a posebno posle ove pobede."

4Novosti Empty Re: Novosti Mon Apr 12, 2010 6:09 am

Ckomi

Ckomi
Administrator
Administrator

**Sten Vavrinka osvaja drugu titulu u karijeri**

Sten Vavrinka je došao do svoje druge titule u karijeri posle ubedljive pobede nad Haneskuom, 6-2, 6-3 u finalu Kazablanke.

Vrlo sam srećan zbog ove pobede. Izgubio sam čak pet uzastopnih finala i sada konačno imam trofej u rukama. Sjajno sam se osećao za vreme celog meča i nisam dozvolio Viktoru da se vrati u meč. Mislim da je ovo bio moj najbolji meč ove nedelje," rekao je Vavrinka.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Srbija Fun » Sport » Tenis » Novosti

Similar topics

-

» Novosti
» Novosti

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum